Online filmy a seriály Začínající psycholožka Claire Summers (Anne Hathaway) se stává terapeutkou pěti lidí, kteří jako jediní přežili havárii letadla. Během prvního sezení s nimi zjišťuje, že jejich výpovědi o nehodě se značně rozcházejí. Nejzáhadnější z celé pětice se zdá být Erik, který ovšem společná sezení hned na začátku odmítl. Claire se s Erikem proti všem zásadám profesní etiky postupně sbližuje, až se posléze stávají milenci. Když ale ostatní pacienti začnou za záhadných okolností postupně mizet, zdá se právě Erik být klíčem k celému tajemství.

Komentáre: 1 | Kategória: Dráma | 10. 5. 2009, 16:21 | Prehrané: 6435x
Najslávnejšia cigánska primáška Cinka Panna žila a tvorila v 18. storočí na pomedzí dvoch svetov: šľachty, ktorej hrávala a cigánskej komunity, v ktorej prežila svoj súkromný život. V spoločenstve, ktoré má svoje vlastné pravidlá bytia. V duchu tradície bola predaná do manželstva. Túžbou mladej ženy je uspieť v tradične mužskej profesii. Stať sa prvou primáškou. Cieľ si však vyžaduje obete. Historický, výpravný, príbeh zachytáva všeobecne platnú tému: boj o uznanie a miesto vo svete. Pripomína, že doba a kostýmy sa menia, ale ľudské problémy ostávajú... A práve tie robia príbeh filmu nadčasovým.

Komentáre: 1 | Kategória: Dráma | 9. 5. 2009, 20:54 | Prehrané: 4312x
Z dílny Pixar Animation Studios přichází film Walt Disney Pictures TOY STORY 2: PŘÍBĚH HRAČEK - zbrusu nové pokračování kompletně počítačem animovaného trháku roku 1996, který začal psát novou kapitolu dějin animovaného filmu. Věci se dávají do pohybu, když Andy odjede tábořit a nechá hračky doma svému osudu. Posedlý sběratel hraček unese Woodyho, který nemá ani nejmenší tušení, že je velmi cennou sběratelskou raritou. Je pak na Buzzovi Rakeťákovi a jeho partě z Andyho pokojíčku, aby vyrazili do akce a zachránili kámoše před potupným osudem muzejního exponátu. Na cestě domů zažijí spousty dobrodružných a vzrušujících okamžiků při překonávání překážek.

Komentáre: 0 | Kategória: Animované filmy | 9. 5. 2009, 20:48 | Prehrané: 7233x
Will Smith, v hlavnej úlohe tohto akčného thrilleru, ktorý je inšpirovaný zbierkou krátkych poviedok Isaaca Asimova, natočil režisér Alex Proyas (Dark City, Vrana). V roku 2035, sú roboty súčasťou každej domácnosti a ľudia im dôverujú, okrem jedného trochu paranoidného detektíva Del Spoonera (Will Smith) , ktorý je presvedčený, že zločin, ktorý práve vyšetruje spáchal robot. Vyšetrovanie ho privedie, k objaveniu desivej hrozby pre ľudskú rasu…

Komentáre: 0 | Kategória: Sci-fi filmy | 9. 5. 2009, 10:35 | Prehrané: 6627x
Režisér stylových akčních filmů John Singleton (Drsnej Shaft, Rychle a zběsile 2) přichází s dalším drsným a provokativním thrillerem. Čtyři bratři se odehrávají na předměstí Detroitu, v složitém propletenci černé a bílé komunity, jejíž členové se spolu stále ještě učí žít. Dva černí a dva bílí kluci dostávali model správného soužití už od plenek díky lásce své adoptivní matky. V dospělosti se jejich cesty sice rozdělily - tři bratři odešli z města a jeden zůstal doma a “usadil se” - ale tragická událost je zase spojí dohromady. Stačí být v nepravý čas na nepravém místě a celý život se vám sesype jako domeček z karet. Kdyby máma těch čtyř kluků nešla jednou večer nakupovat, nestala by se obětí loupežného přepadení a její život by neukončil výstřel z pistole. Bobby (Mark Wahlberg), Angel (Tyrese Gibson) a Jack (Garett Hedlund) se proto vrátí do Detroitu, aby spolu se čtvrtým bráchou, Jeremiahem (André Benjamin) svou adoptivní matku pohřbili. Při té příležitosti se začnou nenápadně zajímat o to, zda šlo skutečně o náhodnou střelbu v supermarketu, jak tvrdí policie, nebo zda matčina smrt souvisí s ne úplně čistými podnikatelskými praktikami. Když zjistí, že policejní verze má až příliš mnoho děr, začnou po vrahovi pátrat na vlastní pěst a ospalé předměstí tím promění v peklo.

Komentáre: 1 | Kategória: Dráma | 9. 5. 2009, 10:30 | Prehrané: 6168x
Tabitha. Shelby. Lisa. Jsou to dávné kamarádky, každá z nich však kráčí svou cestou. Budou ale sdílet tentýž hrůzný osud, neboť se vrací zdánlivě nevinná událost z jejich školních let, aby je naplnila hrůzou. Cosi – kdosi – chce odplatu: zvrácenou... rafinovanou... výsměšnou, drtivou, vražednou pomstu. Tři ženy a další oběti musejí v kamenné síni, plné vězeňských cel, podstoupit krutý boj o přežití. Kdo bude žít? Kdo zemře? Vše se děje pro čísi zábavu. Scenárista Jake Wade Wall (Stopař) a režisér John Simpson (Mrtvolka) podnikají nový filmový nájezd do říše hororu: ztlumte světla – a zesilte strach.

Komentáre: 0 | Kategória: Thrillery | 9. 5. 2009, 10:26 | Prehrané: 4335x
Transformers patří k nejúspěšnějším hračkám v historii. Roboti, kteří se dokážou přetransformovat v libovolný dopravní prostředek, jsou populární natolik, že se stali hrdiny akčního animovaného seriálu. Mohli by ale být také předlohou pro hraný celovečerní akční film? Pochybnosti hravě rozmetají dva argumenty – úspěšné snímky se v současnosti natáčejí podle mnohem podivnějších námětů (třeba podle atrakcí v zábavních parcích, viz Piráti z Karibiku) a Transformers se navíc mohou opřít o dva velikány světového filmu, produkujícího Stevena Spielberga a režírujícího Michaela Baye (Mizerové 1 + 2, Skála, Armageddon).

Komentáre: 1 | Kategória: Sci-fi filmy | 9. 5. 2009, 10:23 | Prehrané: 10142x
Piaty rok štúdia na Rokfortskej škole čarodejníckej znamená veľký zlom, nielen pre Harryho Pottera, no aj pre jeho priateľov a spolužiakov. Už viac nie sú deťmi, odrazu čelia novým možnostiam a výzvam mladých dospelých... a následkom, ktoré ich sprevádzajú. Harry, ktorý sa vyrovnáva s návratom Lorda Voldemorta a smrťou svojho kamaráta Cedrica Diggoryho, musí dospieť možno oveľa skôr ako ostatní a je nútený vziať na seba zodpovednosť, ktorú by nikdy nečakal.

Komentáre: 0 | Kategória: Dobrodružné filmy | 9. 5. 2009, 10:17 | Prehrané: 12967x
Mezi 13. a 15. únorem 1945 došlo k jednomu z nejhorších odvetných úderů proti německým civilistům. Britskému a Americkému letectvu se podařilo během tří strategicky naplánovaných náletů srovnat město se zemí. Tisíce civilistů našly strašnou smrt v plamenech. V době před samotným náletem je setřeleno britské průzkumné letadlo, zraněnému pilotovi Robertovi se podaří zachránit a skrýt se ve sklepě drážďanské nemocnice, kde ho objeví mladá německá zdravotní sestra Anna. Nálet má začít již za několik málo hodin. Příběh dvou mladých lidí, kteří stáli na opačných stranách, přesto k sobě dokázali najít cestu, na pozadí nejstrašnějšího náletu Druhé světové války.

Komentáre: 1 | Kategória: Dráma | 9. 5. 2009, 10:11 | Prehrané: 4530x
Uznávaná psychologička Dr. Miranda Grey je expertkou na posudzovanie toho, čo je racionálne. Čo je logické. Čo nezachádza za hranice príčetnosti. Pod vedením svojho manžela, vedúceho oddelenia psychiatrie Woodwardskej ženskej väznice, lieči nebezpečné, psychicky narušené pacientky, medzi ktoré patrí aj Chloe – charizmatická vrahyňa, ktorej svedectvá o satanistickom mučení považuje racionálna doktorka iba za výplod paranoidnej mysle. Po stretnutí s tajomným dievčaťom sa však jej spokojné manželstvo a vyrovnaný život zmenia v najhoršiu nočnú moru. Keď sa Miranda prebudí po hroznej autonehode so zdesením zistí, že jej manžel bol zavraždený a všetky stopy smerujú práve k nej. Zatiaľ, čo sa snaží prísť na to, za akých okolností by vôbec mohla spáchať tak brutálny a otrasný čin voči človeku, ktorého milovala a obdivovala, ocitá sa uväznená vo Woodwarde medzi svojimi bývalými pacientkami. Miranda, ktorá si z osudnej noci pamätá iba niekoľko nejasných vízií tajomného dievčaťa, sa začína správať stále podivnejšie a nevyspytateľnejšie. Zúfalo sa snaží dokázať svoju nevinu. No jej bývalý spolupracovník, chápavý ale skeptický Dr. Pete Graham, chápe jej chovanie ako pomalé prepadávanie sa do hlbín šialenstva. Miranda postupne začína veriť, že sa jej zmocnili nadprirodzené sily, ktoré sú odhodlané pomstiť sa aj za cenu toho, že ju pripravia o rozum. Chloe ju zatiaľ sťahuje do svojho osobného pekla a Miranda musí zistiť, či skutočne smeruje k bránam šialenstva... alebo iba bližšie k pravde ...

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 9. 5. 2009, 10:07 | Prehrané: 4325x

Zdieľať


Filmy a serialy zdarma online, žiadny zo zobrazovaných filmov, seriálov sa nenachádza na tomto serveri. Stránka optimalizovaná na Mozillu Firefox.
Mike | ICQ- | Spracované za: 1.228s