Online filmy a seriály Mezi 13. a 15. únorem 1945 došlo k jednomu z nejhorších odvetných úderů proti německým civilistům. Britskému a Americkému letectvu se podařilo během tří strategicky naplánovaných náletů srovnat město se zemí. Tisíce civilistů našly strašnou smrt v plamenech. V době před samotným náletem je setřeleno britské průzkumné letadlo, zraněnému pilotovi Robertovi se podaří zachránit a skrýt se ve sklepě drážďanské nemocnice, kde ho objeví mladá německá zdravotní sestra Anna. Nálet má začít již za několik málo hodin. Příběh dvou mladých lidí, kteří stáli na opačných stranách, přesto k sobě dokázali najít cestu, na pozadí nejstrašnějšího náletu Druhé světové války.

Komentáre: 1 | Kategória: Dráma | 9. 5. 2009, 10:11 | Prehrané: 4514x
Uznávaná psychologička Dr. Miranda Grey je expertkou na posudzovanie toho, čo je racionálne. Čo je logické. Čo nezachádza za hranice príčetnosti. Pod vedením svojho manžela, vedúceho oddelenia psychiatrie Woodwardskej ženskej väznice, lieči nebezpečné, psychicky narušené pacientky, medzi ktoré patrí aj Chloe – charizmatická vrahyňa, ktorej svedectvá o satanistickom mučení považuje racionálna doktorka iba za výplod paranoidnej mysle. Po stretnutí s tajomným dievčaťom sa však jej spokojné manželstvo a vyrovnaný život zmenia v najhoršiu nočnú moru. Keď sa Miranda prebudí po hroznej autonehode so zdesením zistí, že jej manžel bol zavraždený a všetky stopy smerujú práve k nej. Zatiaľ, čo sa snaží prísť na to, za akých okolností by vôbec mohla spáchať tak brutálny a otrasný čin voči človeku, ktorého milovala a obdivovala, ocitá sa uväznená vo Woodwarde medzi svojimi bývalými pacientkami. Miranda, ktorá si z osudnej noci pamätá iba niekoľko nejasných vízií tajomného dievčaťa, sa začína správať stále podivnejšie a nevyspytateľnejšie. Zúfalo sa snaží dokázať svoju nevinu. No jej bývalý spolupracovník, chápavý ale skeptický Dr. Pete Graham, chápe jej chovanie ako pomalé prepadávanie sa do hlbín šialenstva. Miranda postupne začína veriť, že sa jej zmocnili nadprirodzené sily, ktoré sú odhodlané pomstiť sa aj za cenu toho, že ju pripravia o rozum. Chloe ju zatiaľ sťahuje do svojho osobného pekla a Miranda musí zistiť, či skutočne smeruje k bránam šialenstva... alebo iba bližšie k pravde ...

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 9. 5. 2009, 10:07 | Prehrané: 4294x
Inšpektor Jacques Clouseau. Meno, ktoré naháňa hrôzu všetkým zločincom na svete – a tiež všetkým ostatným ľuďom, ktorí mali tú česť sa s ním stretnúť. Snáď za to môžu jeho celkom mylné deduktívne schopnosti, alebo jeho neschopnosť pochopiť veci zjavné na prvý pohľad, alebo značne obmedzená jazyková výbava alebo celkom chýbajúca pohybová koordinácia. Dôležité je, že aj cez svoje neortodoxné a často udivujúce metódy sa mu vždy podarí sebe vlastným neodolateľným spôsobom vyriešiť aj ten najrafinovanejší zločin. Aspoň do teraz to tak bolo. V akciou nabitej komédii Ružový panter sa inšpektor Clouseau (Steve Martin) zhostí najdôležitejšieho prípadu, aký kedy riešil. Futbalový team vedený svetoznámym trénerom Yvesom Gluantom práve zvíťazil nad reprezentáciou Číny. V priebehu bujarých osláv s fanúšikmi a krásnou milenkou, popovou hviezdou Xaniou (Beyoncé Knowles), ho zasiahne otrávená šipka. V panike, ktorá vznikla sa záhadne stratí jeho diamantový prsteň nevyčísliteľnej hodnoty – Ružový panter.

Komentáre: 1 | Kategória: Komédie | 9. 5. 2009, 10:01 | Prehrané: 5783x
10 let po neúspěšném pokusu zabít Sarah Connorovou, budoucí matku novodobého spasitele lidstva, se do Los Sngeles vrací z budoucnosti nový typ Terminátora T-1000, aby zlikvidoval už narozeného Johna Connora. Současně dospělý Connor na svoji ochranu posílá do minulosti druhého terminátora T-800. Oba terminátoři nezávisle na sobě pátrají po malém Johnovi. Chlapec zjišťuje, že T-800 je naprogramován na jeho ochranu a s jeho pomocí osvobodí svou matku z psychiatrického ústavu, kde je léčena z údajné schizofrenie. T-800 oběma vysvětluje, co přinese budoucnost. Kybernetický génius Miles Dyson sestrojí superpočítač Skynet, který v roce 1997 začne sám přemýšlet a vyvolá nukleární válku, aby zničil veškeré lidstvo. Sarah se sama vydá za Dysonem, ale nedokáže ho zabít. T-800 Dysonovi dokáže, že přichází z budoucnosti a vědec souhlasí se zničením výsledků svého dosavadního výzkumu. T-1000 se o tom dozvídá a snaží se své protivníky eliminovat ...

Komentáre: 0 | Kategória: Akčné filmy | 9. 5. 2009, 09:58 | Prehrané: 5536x
Doba maskovaných hrdinů ve složení Doctor Manhattan, Komediant, Ozymandias, Sůva, Rorschach, Capitán Metropolis a Hedvábný Přízrak kteří bránili město je pryč. Hrdinové byli odvoláni do ústraní. Po čase začne hrdiny ve výslužbě někdo postupně likvidovat. Rorschach jako jeden z hrstky zbylých hrdinů se pouští do osamoceného boje proti vrahovi.

Komentáre: 0 | Kategória: Sci-fi filmy | 8. 5. 2009, 12:02 | Prehrané: 5728x
Animovaná komédia pre celú rodinu, ktorá je veľmi voľne inšpirovaná klasickou rozprávkou Hansa Christiana Andersena. Škaredé káčatko a ja! je príbeh Škaredého káčatka a jeho matky Ratso... vlastne, Škaredé káčatko ho tak len volá, lebo v skutočnosti je to jeho, hmmm... otec. Teda, pravdupovediac, nie jeho SKUTOČNÝ otec... je to len obyčajná krysa, ktorá sa zhodou náhod ocitla na mieste, kde sa Škaredé káčatko vyliahlo z vajíčka. A keďže Ratso bol prvý tvor, ktorého káčatko uvidelo, bol nútený sa oň postarať. No a čo by to bolo za otca, ktorý by odmietol byť matkou svojmu nevlastnému synovi?! Že ste z toho zmätení? Tak ste na tom podobne ako Ratso...

Komentáre: 1 | Kategória: Rozprávkové filmy | 8. 5. 2009, 11:49 | Prehrané: 2383x
Saw je späť. Úžasná vzrušujúca hra, ktorá spôsobila skazu svojich obetí vlani vo filme SAW: Hra o prežitie, je tu znova s ďalšími strašnými hrami na život a na smrť. Keď je objavená mŕtvola, ktorá zodpovedá štýlu vraha zo SAW, detektív Eric Matthews (Donnie Wahlberg) začne podrobné vyšetrovanie a rýchlo príde na to, že sériový vrah Jigsaw je znova na scéne. Osem ďalších obetí bojuje o holý život. Kto zabije ostatných, zaslúži si žiť...

Komentáre: 1 | Kategória: Horory | 8. 5. 2009, 11:43 | Prehrané: 5336x
Do mladučkej Donny sa zamiluje stredoškolský učiteľ, začne ju obťažovať, dávať oplzlé návrhy, preto ho čoskoro vyhodia zo školy. Nočná mora ale pokračuje, psychopat vyvraždí celú Donninu rodinu a dievčina odchádza bývať k tete a strýkovi. O tri roky učiteľ uteká z väzenia a Donnu čaká najdôležitejší večer jej doterajšieho života - stužková. V luxusnom hoteli, kde sa slávnosť koná, začína boj o život. Ohrozená je nielen hlavná predstaviteľka, ale aj jej priateľ, spolužiaci a hotelový personál.

Komentáre: 1 | Kategória: Horory | 8. 5. 2009, 11:40 | Prehrané: 6135x
Jak nebezpečná může být cesta do Las Vegas? O tom se přesvědčí dvě sestry Melissa (Nicki Aycox) a Kayla (Laura Jordan) a jejich partneři rozumný Bobby (Nick Zano), snoubenec Melissy a frajerský Nick (Kyle Schmid), se kterým se Kayla zná přes internet, na cestě za zábavou. Na nějaké okresce uvaří auto. Pěšky se vydají po cestě a narazí na opuštěný dům. Rozhodnou se půjčit si auto a vrátit ho druhý den. Melissa poctivě nechává na místě číslo na mobil. Když ale zastaví v motelu aby se najedli, Bobby zmizí a během chvilky Melisse někdo volá, představí se jí jako Rusty Nail a řekne jí že má Bobbyho. Začíná divoká hra na záchranu nejen Melissina snoubence.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 8. 5. 2009, 11:37 | Prehrané: 4724x
Film vypráví pravdivý životní příběh kontroverzního basketbalového trenéra Kena Cartera. Carter uzavřel tělocvičnu svého neporazitelného týmu, když zjistil, že hráči mají špatný prospěch ve škole. Za svůj čin byl jak sveřepě odmítán, tak nadšeně chválen. Musel překonat odpor hráčů, rodičů i celé společnosti, kteří ho nutili znovu otevřít hřiště. Rozhodl se ukázat mladým lidem budoucnost, která přesahuje gangy, drogy, vězení a dokonce i basketbal.

Komentáre: 0 | Kategória: Dráma | 8. 5. 2009, 11:32 | Prehrané: 8168x

Zdieľať


Filmy a serialy zdarma online, žiadny zo zobrazovaných filmov, seriálov sa nenachádza na tomto serveri. Stránka optimalizovaná na Mozillu Firefox.
Mike | ICQ- | Spracované za: 1.539s