Kategorie: horory Online filmy a seriály stahuj 

svetkuriozit.skSledujte online filmy zadarmo

Táto stránka s online filmami je určená pre všetkých, ktorí si radi občas pozrú dobrý online film. Nájdete tu široký výber online filmov od najnovších až po klasiku prehľadne rozdelených do kategórií. Ku každému online filmu je priradený popis a plagát kvôli väčšej prehľadnosti.
Ponúkam reklamný priestor na tejto stránke rôzneho umiestenia a veľkostí. Ak máte záujem, viac na www.blb.sk/reklama
Návody na prehrávanie videí TU 
Nie je nič jednoduchšie než vyvolávať duchov v dome s veľmi temnou a pohnutou minulosťou. Presvedčila sa o tom Debbie, ktorá ku svojej smole nerešpektovala základné pravidlo "hry" Ouija. To hovorí, že by ju človek v žiadnom prípade nemal hrať sám. Z blonďavé krásky, ktorá mala život pred sebou, sa kvôli tomu stal obesenec, ktorý už to má za sebou. Smútiaci priatelia jej náhly odchod nemôžu pochopiť a pri pátraní po možných dôvodoch v Debbiině pozostalosti narazia aj na drevenú dosku Ouija. Nie je nič jednoduchšie než sa na to opýtať priamo Debbie. A ešte lepšie - opýtať sa na mieste, ktoré bolo nemým svedkom jej tragického konca. Asi žiadny z účastníkov špiritistické seansy ale v skutočnosti neverí tomu, že by sa od kamarádkyna ducha niečo dozvedeli. Lenže potom s nimi začne doska komunikovať. Výnimočný a nečakaný zážitok však pre niektoré z nich môže byť úplne posledným v ich živote. Otvorený komunikačný kanál do záhrobia je totiž oveľa nebezpečnejšia, než by sa mohlo zdať a niektorí duchovia si nechcú s živými len porozprávať.

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 16. 12. 2014, 14:02 | Prehrané: 2742x
Jessie po tragické nehodě přijde o snoubence a sama zůstane ochrnutá. Aby našla klid, nastěhuje se do starobylého domu v Louisianě, který kdysi patřil jejímu otci. Brzy se tam však začnou dít podivné věci a Jessie najde záhadný vzkaz od své matky, která zemřela před mnoha lety. Brzy pochopí, že tento dům je už dávno obýván i nějakou jinou bytostí.

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 12. 12. 2014, 16:04 | Prehrané: 103x
David Williams (Rupert Evans) pracuje ako archivár vo filmovom inštitúte. Jedného dňa sa vráti domov z práce a svojej manželke Alice (Hannah Hoekstra), s ktorou má päťročného synčeka Billyho, referuje, že má za sebou zvláštny deň. Pri prehliadaní starých archívnych dokumentov z roku 1902 si totiž všimol jeden, informujúci o ich ulici a dome, ktorý práve pred Billyho narodením kúpili, ako o stavbe nachádzajúcej sa v blízkosti vodného kanála s temnou minulosťou neobjasnených kriminálnych prípadov. Práve ich dom dominuje v jednom zo strašlivých prípadov toho roku. Keď Alice jedného dňa nečakane zmizne, David sa stáva svedkom série podivných až desivých udalostí, na ktoré neexistuje racionálne vysvetlenie.

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 11. 12. 2014, 12:21 | Prehrané: 104x
Mladá žena, (Jun) ktora je sužovaná nočným Mora, do ktorych zapadá sériový vrah Judas, sa dozvedia že sny ktore ju prenásledujú, maju desivé koncentráciami s reálnym svetom.

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 8. 12. 2014, 19:52 | Prehrané: 77x
Amelia prišla počas tragickej autonehody o svojho manžela. Ťažkú životnú situáciu jej neuľahčuje ani syn Samuel, ktorý trpí poruchou správania. Samuel ju navyše každý večer presviedča o tom, že sa v jeho izbe nachádza postava zo strašidelnej knihy, "Mr. Babadook". Je skutočným dôvodom jeho nevypočítateľného správania choroba? Alebo je Amelia natoľko unavená, že nie schopná vnímať skutočnosti, ktoré sa okolo nej dejú?

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 5. 12. 2014, 14:10 | Prehrané: 243x
Skvelo natočený snímok o dvoch hardworkeroch a unikátnej opičej labajzni, ktorá plní 3 želania. Jeden z nich ju nájde a prvé želanie mu prinesie smolu. Prial si totiž auto ( napriek tomu, že má rakovinovú matku tesne pred smrťou ) , s ktorým absolvoval crash a kolega sa takto dostal do...inej, pomstychtivej dimenzie. Druhé prianie o návratku takto dostáva fatálne rozmery, lebo kolega potrebuje ten opičí hnát a s radosťou likviduje okolie majiteľa, jeho matky nevynímajúc.

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 3. 12. 2014, 19:17 | Prehrané: 64x
Nick zaveze svou dívku Sammy do opuštěného psychiatrického ústavu. V jedné místnosti v budově najdou staré křeslo, na které si Sammy sedne. Ukáže se ale, že křeslo není pouhou veteší, naopak má tajemnou moc, která dívku zabije. Za vraždu dívky je obviněn její kluk…

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 1. 12. 2014, 15:42 | Prehrané: 101x
V den svých osmnáctých narozenin Johnny Petrie zdědí farmu v Maine a dozví se, že je adoptovaný. Farma byla dlouhých osmnáct let opuštěná, protože jeho biologická rodina zemřela rukou jeho otce, místního faráře. Johnny touží po novém životě, a tak opustí domov a začne znovu ve své staronové usedlosti. Jenže když se začne nořit do minulosti, odhalí děsivé podrobnosti o otcových pochybných praktikách. V příšerném zjevení se také dozví, že jeho návrat oživil desítky let staré síly uvězněné v domě a uvedl do pohybu srdcervoucí finále rituálu, který si už vyžádal životy celé jeho rodiny.

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 30. 11. 2014, 20:08 | Prehrané: 104x
Vo filme Collection (Zbierka) sa Arkinovi (Josh Stewart) ako jedinému podarilo uniknúť z rúk sériového vraha známeho ako The Collector (Zberateľ). Zabijakovi sa však podarí zajať nádherné dievča menom Elena (Emma Fitzpatrick). Hoci Arkin s tým nechce mať nič spoločné, nemá na výber, pretože ho z nemocnice unesú žoldnieri najatí Eleniným bohatým otcom. Tí Arkina vydierajú a donútia ho pridať sa k ich tímu, ktorého cieľom je zachrániť nevinnú dievčinu z vrahovho úkrytu v starom hoteli, ktorý je plný smrteľných pascí.

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 29. 11. 2014, 15:02 | Prehrané: 137x
Partia piatich kamarátov prichádza kempovať do hlbokých hôr. V minulosti v danej oblasti trávili s rodičmi každoročné letné prázdniny. Dnes sa do Holland Creek vracajú z iného dôvodu: chcú sa rozlúčiť s Jeffom, ktorý je opätovne povolaný do služieb armády U.S. Pôvodne plánovaný relax sa hneď v prvú noc mení na krutý boj o život s neznámym tvorom, bažiacom po čerstvom ľudskom mäse.

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 25. 11. 2014, 16:15 | Prehrané: 188x
Nick prichádza v deň svojich 23. narodenín za svojou matkou do nemocnice pre duševne chorých. Napriek dlhej dobe, čo s ňou nekomunikoval, jeho zámer je jasný. Rád by sa dozvedel pravdu o svojom otcovi. Namiesto toho, aby sa dostal bližšie k poznaniu, odchádza ešte viac zmätený. Na jednej strane mu matka tvrdí, že si ho nepamätá, na strane druhej ho varuje, aby si pred ním dával pozor. Osem mesiacov po matkinej tragickej smrti zdedí Nick starý rodinný dom. Rozhodne sa ho spolu s niekoľkými priateľmi navštíviť, aby získal odpovede na svoje nezodpovedané otázky.

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 24. 11. 2014, 17:02 | Prehrané: 198x
V roce 1931 byl ve svém psychiatrickém ústavu zabit doktor Richard Vannacutt i jeho personál, poté co se týraní pacienti, podrobovaní šíleným experimentům, vzbouřili a ústav podpálili. Od té doby se tradovalo, že jejich duše jsou v bývalé nemocnici uvězněné a čekají na vysvobození. Pověsti se zdály být potvrzeny v roce 1999, kdy miliardář Steven Price uspořádal v renomovaném sídle velkou slavnost, během níž však on i většina hostů zahynula. Ačkoli úřady oficiálně obvinily z masakru miliardáře samotného, Sára Wolfeová, která hrůzu přežila, trvá na tom, že zlo nepocházelo z tohoto světa. O osm let později se neúspěšně pokusí kontaktovat svou sestru Ariel a krátce nato zemře. Ariel nevěří oficiální verzi, že spáchala sebevraždu, zejména poté co dostane poštou deník, který jí sestra poslala těsně před smrtí. Navíc se v jejím bytě setká s jejím přítelem, fotografem Paulem, a s profesorem Richardem Hammerem, který tvrdí, že během pobytu v bývalém psychiatrickém ústavu se Sáře dostal do rukou deník doktora Richarda Vannacutta, s jehož pomocí by mohla být nalezena socha Baphometa, po níž Hammer pátrá. Stejně jako Sára je přesvědčen, že právě socha je zdrojem všeho zla, Ariel však není ochotná vydat se do domu, v němž došlo k tolika děsivým zvěrstvům. Jenže pak je i s Paulem unesena partou lovců pokladů, vedenou Desmondem Nilesem, bývalým Hammerovým žákem, a aniž to tuší, také vrahem její sestry. Také on se svými komplici Rickem, Haruem, Norrisem a Sam se chystá do děsivého domu hledat sochu, na kterou už mají kupce. V ponurém domě se setkají s Hammerem, jeho asistentem Kylem a studentkou Michelle, která je ve skutečnosti Nilesovou přítelkyní a měla od Hammera získat informace, potřebné k nalezení sochy. Každý z nich záhy dostane možnost na vlastní kůži poznat, proč existuje tak málo lidí, kterým se podařilo opustit dům se zdravou kůží. Mechanismy, ukryté v nitru domu, se totiž probudí a zablokují všechny východy včetně oken. Uvěznění se rozhodnou prozkoumat najít sochu i mechanismus, který je uvěznil. Záhy však zjistí, že nejsou tak sami, jak si mysleli, ale také začnou jeden po druhém umírat. Čekají je pasti, vytvořené doktorem Vannacuttem, a také smrtící zjevení a duchové. Pomohou jim přežít vize, které Ariel odhalují děsivé tajemství sanatoria? Nebo duchové Vannacuttových obětí, toužící uniknout z posmrtné pasti?

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 23. 11. 2014, 23:21 | Prehrané: 128x
Brian (Chris Osborn) a jeho brat Matt (Samuel Davis) sa rozhodnú pre menšie dobrodružstvo: pozvú Mattovu priateľku Doru (Dora Madison Burge) a dvojicu priateľov (Roger Edwards, Denise Williamson) do divočiny južného Texasu, aby si tu spravili divoký víkend na chate ich strýka. Brian, neustále sa pohybujúci s niečím, s pomocou čoho sa dá zhotovovať obrazový materiál, má však ešte jeden motív, ktorý si necháva pre seba. Veľmi rád by na kameru zachytil záhadnú bytosť, ktorá vystrašila ich strýka natoľko, že sa sem už nejaký čas neodvážil vybrať. V momente, kedy sa partia dostane do blízkosti chaty, sa začnú objavovať náznaky, že v strýkovej historke bude oveľa viac ako len zrnko pravdy...

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 5. 11. 2014, 20:27 | Prehrané: 4249x
John Form našel pro svou nastávající manželku Miu dokonalý dárek – krásnou starou klasikou panenku oděnou do sněhobílých svatebních šatů. Ale Miina radost z Annabelle nemá dlouhého trvání. Jedné hrůzné noci vtrhnou do jejich domu vyznavači satanského kultu a brutálně napadnou mladý pár. Prolitá krev a hrůza nejsou to jediné, co za sebou nechávají. Vyznavači Satana vyvolali bytost tak zlovolnou, že nic z toho, co udělali, nelze ani zdaleka srovnávat se zlem, kterým je nyní posedlá Annabelle.

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 26. 10. 2014, 20:16 | Prehrané: 6166x
April sa spolu s priateľmi odoberie na rodinnú chatu do Echo Lake. V danej oblasti pred pár dňami za záhadných okolností zmizla mladá žena, po ktorej na mieste činu zostala len peňaženka s dokladmi. Hneď v prvú noc ostane partia mladých ľudí v šoku. Z vesmíru na Zem dopadá neidentifikovateľné lietajúce teleso, označované ako U.F.O. Kúsok od neho nachádzajú stopy neznámeho tvora, ktorý nepochádza z našej planéty. Na túto noc už nikto z nich nezabudne ...

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 23. 10. 2014, 13:42 | Prehrané: 203x
Newyorský policista Ralph Sarchie (Eric Bana), který se sám potýká s vlastními problémy, se ve snímku Chraň nás od zlého, pouští do vyšetřování série znepokojivých a nevysvětlitelných zločinů. Spojí své síly s nekonvenčním knězem (Edgar Ramírez), odborníkem na vymítací rituály, aby společně bojovali s nočními děsy a případy démonického posednutí, které ohrožují jejich město. Film se inspiroval knihou, která popisuje Sarchieho skutečné mrazivé případy.

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 15. 10. 2014, 17:54 | Prehrané: 241x
Chris, Jackie a Scott jsou spolužáci ze střední školy, stanou se svědky, jak jeden ze studentů brutálně pokouše svého profesora. Nikdo tomu však nedává velkou důležitost a po škole jedou na velkou oslavu. Po cestě však nepotkávají žádné auta ani lidi, město je prázdné, ale jak po chvilce zjistí město se jen zdá být prázdné, ve stínech se schovávají hladové zombie.

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 13. 10. 2014, 12:07 | Prehrané: 163x
Jaké scény filmů Vás děsí nejvíce? Duchové, kteří se plíží za hlavním hrdinou? Když zjistíte, že duch byl sám hlavní hrdina? Ale nejhorší je zjištění, že když přijdete domů z kina, zažíváte stejné věci jako hrdina filmu, který jste právě viděli. Tento film Vás bude děsit již od okamžiku, kdy vstoupíte do kina. Horor, který jste viděli, se přihodí i Vám!

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 13. 10. 2014, 12:06 | Prehrané: 125x
Televizní snímek je remakem filmu z roku 1986. Děj začíná na párty, kterou pořádají dva bohatí sourozenci pro svého kamaráda. Tragédie přichází v okamžiku, kdy kamarád přepadne přes okraj balkónu a zemře. Rok nato se parta teenagerů, která byla zodpovědná za onu nehodu, stává terčem zvráceného zabijáka. Ten jednoho po druhém začne likvidovat. Nebo je za tím něco jiného?

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 7. 10. 2014, 13:14 | Prehrané: 636x
Leigh (Catalina Sandino Moreno) pracuje ako realitná maklérka. Jedného dňa narazí na klientov, ktorí sa snažia predať svoj dom. Nebolo by na tom nič nezvyčajné, keby sa v stavbe za niekoľko posledných mesiacov neodohralo množstvo podivných udalostí. Kto alebo čo stojí za prekliatím rodinného sídla?

Komentáre: 0 | Kategórie: Horory | 24. 9. 2014, 21:22 | Prehrané: 295x

Filmy-Serialy v kategórii Horory

1 2 3 4 5 6 7 8 »

Zdieľať


Filmy a serialy zdarma online, žiadny zo zobrazovaných filmov, seriálov sa nenachádza na tomto serveri. Stránka optimalizovaná na Mozillu Firefox.
Mike | ICQ- | Spracované za: 1.515s