- Kategorie: horory Online filmy a seriály 

Mladý ambiciózní kontrolor jízdenek Joe dohlíží na poslední vlak odjíždějící z Londýna do temné a bouřlivé noci. Ve vlaku je obvyklá sbírka cestujících – od protivného mladistvého po businessmanku-workoholičku. Náhle vlak s pištěním brzd zastavuje v lese, když narazí do čehosi na kolejích. Strojvedoucí, který šel situaci prozkoumat, se nevrací..

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 23. 11. 2015, 15:33 | Prehrané: 68x
June je malé dievča, ktoré stratilo vlastných rodičov, a tak neustále strieda náhradné rodiny. Nemá žiadnych ozajstných kamarátov, iba imaginárnu kamarátku Aer, pri príchode ktorej June vždy napácha veľké škody a ublíži rodine, do opatery ktorej je zverená. Preto jej musí sociálny pracovník Victor (Eddie Jemison) často hľadať novú rodinu. Najnovšie sa June dostane do opatery k Lily (Victoria Pratt) a Daveovi (Casper Van Dien), ktorí prednedávnom prišli o svoje vlastné dieťa. Otázkou je však to, či dokáže June konečne nájsť pravú rodičovskú lásku a zbaviť sa tak svojej imaginárnej kamarátky, alebo či je to len ďalšia z jej krátkych zastávok.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 20. 11. 2015, 13:19 | Prehrané: 65x
Neúprosná šikana obrátila Lincolnův život v noční můru. Ale brzy pozná skutečný teror, když je poslán do vzdálené školy pro problémové dospívající. Tady obtěžování začíná znovu. Rozdíl je v tom, že tentokrát se někdo dívá – teenagerka Moira, která byla před lety dohnána k sebevraždě kvůli kruté šikaně. Když Lincoln neúmyslně přivolá Moiru z hrobu, vypustí pomstychtivou a nezastavitelnou sílu na misi krvavé pomsty.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 18. 11. 2015, 16:25 | Prehrané: 100x
Edith Cushingová (Mia Wasikowska) je na svou dobu velmi emancipovaná dívka s literárním talentem a nepěkným traumatem z dětství, s nímž se vypořádává právě psaním. Záhadnému cizinci, siru Thomasi Sharpeovi (Tom Hiddleston), se její texty líbí, jí se pro změnu zamlouvá on. Dokonce tak, že po tragické otcově smrti brzy odloží smutek a provdá se za něj. Díky sňatku se stane spolumajitelkou panství Purpurový vrch, jemuž vévodí majestátní, leč chátrající viktoriánský dům, jehož děravou střechou padá do vstupní haly déšť, sníh a listí. V jeho ponurých stěnách se Edith rozhodně necítí jako doma. Přispívá k tomu odměřenost její švagrové Lucille (Jessica Chastain) a spousta děsivých vizí, jež ji provázejí od chvíle, kdy prvně překročila práh. Edith je sice k smrti vyděšená, zároveň ji ale zvědavost nutí odhalovat tajemství, které se dům snaží pohřbít. Že jí při téhle pátrací akci půjde neustále o život, asi není potřeba dodávat.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 18. 11. 2015, 16:18 | Prehrané: 98x
Mladá vdova Madison (Ali Larter) žije v nádhernom dome so svojimi dvoma potomkami. Dom však vyzerá krásne len zvonka. Nikto totiž nevie, že mladú rodinu, ktorá v ňom žije, strašia duchovia. Madison so svojimi deťmi stretáva duchov takmer každý deň, ale táto téma je v rodine tabu. Jedného dňa na dvere zaklope pracovník miestnej firmy CAMSET Austin (Patrick Fischler). Madison navrhne, že by sa mala so svojou rodinou odsťahovať, a firma by potom odkúpila ich dom za výhodnú cenu. Ona však ponuku neprijme. Intenzita zjavovania duchov sa stupňuje, po prvýkrát dokonca na ľudí zaútočia. Keď sa však Madison s deťmi rozhodne dom opustiť, zisťuje, že všetky východy sú uzamknuté. Zostáva jej len možnosť zistiť, odkiaľ tieto bytosti pochádzajú, a pokúsiť sa ich konečne zbaviť. Pri tomto pátraní ju čakajú neuveriteľné objavy.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 12. 11. 2015, 15:52 | Prehrané: 82x
Faye (Cassie Scerbo) na prvý pohľad vyzerá ako krásna mladá žena bez akýchkoľvek problémov, lenže vo svojom vnútri trpí agorafóbiou, t.j. strachom z cestovania hromadnou dopravou a z verejných priestranstiev. Lekár Murphy (Tony Todd) sa jej snaží pomôcť rôznymi spôsobmi, avšak žiadny z nich nezaberá. Tentokrát ju pošle do domu jej zosnulého otca, kde sa o ňu stará jej manžel a niekoľko známych. Jej stav sa postupne zlepšuje, ale potom Faye zistí, že má ďalší, oveľa nebezpečnejší problém. V otcovom dome sa jej totiž začne zjavovať prízrak, snažiaci sa varovať ju pred hroziacim nebezpečenstvom.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 12. 11. 2015, 15:42 | Prehrané: 78x
Adam a Clare sú mladý manželský pár, ktorý sa spoločne so svojím malým dieťatkom rozhodnú presťahovať na írsky vidiek. Chata sídliaca uprostred hôr však prináša viac starostí s rekonštrukciou, než aby vytvárala dojem pokojného domova s rodinnou atmosférou. Obavy z nového, doposiaľ nepoznaného prostredia ešte viac prehĺbi skúsenosť s neznámym návštevníkom, ktorý ich jedného večera nečakane vystraší na smrť. Miestny šerif danú udalosť uzavrie ako “privítanie” od tamojších, inak neškodných výtržníkov. Skutočnou príčinou návštevy je však bytosť omnoho desivejšia, ktorej teritóriom je práve okolie nového mladomanželského príbytku.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 9. 11. 2015, 15:28 | Prehrané: 106x
Predstavte si, že sa vám a vášmu priateľovi stala autonehoda. V okolí niekoľkých kilometrov nie je nikto, kto by vám mohol pomôcť. Našťastie sa vám podarí nájsť mobil a napriek slabému signálu sa dovoláte na číslo záchrannej služby. O malú chvíľu prichádza stará dodávka s číslom 37 a nápisom ambulancia. Vystúpia z nej dvaja zdravotníci a vy dúfate, že vášmu priateľovi dokážu pomôcť. Avšak vo chvíli, keď bratia Darryl (Bill Moseley) a Jon (Kane Hodder) vytiahnu svoje “zdravotné pomôcky” a rozsekajú vášho priateľa na kúsky, je jasné, že títo zdravotníci vám nepomôžu vyzdravieť, ale zomrieť. V rovnakom čase sa Amy (Caitlin Harris) rozhodne, že už nechce byť utiahnutým dievčaťom bez priateľov, a tak sa skamaráti s Jordanom (Jake Robinson) a po čase medzi nimi vznikne vzťah. To ale nebolo jej najlepšie rozhodnutie, pretože Jordan so svojou partiou v minulosti veľmi ublížili bratom zo starej 37, ktorí ich stále sledujú a chystajú pomstu. Amy sa tak nechcene stane ďalším terčom pre bratov z tridsaťsedmičky, ktorí sa nezastavia pred ničím, a najväčšiu radosť im robí pohľad na ľudské utrpenie.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 9. 11. 2015, 15:25 | Prehrané: 95x
Když skupina divošských kanibalů unese osadníky z malého městečka Bright Hope, vydá se nevšední tým pistolníků, vedený šerifem Franklinem Huntem (Kurt Russell), po stopě kanibalů s cílem přivést osadníky zpět domů. Ale nepřítel je více nemilosrdný, než si dokázali představit. Jejich poslání a dokonce i samotné přežití jsou ve vážném ohrožení. Jedná se o odvážný akční thriller zaznamenávající děsivou záchrannou misi na Divokém západě.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 5. 11. 2015, 15:44 | Prehrané: 80x
Niekoľko rôznorodých ľudí, bez ohľadu na vek, pohlavie, národnosť, farbu pleti, povolanie či zdravotný stav, sa ocitá v tmavej miestnosti, kde každý jeden z nich stojí v malom červenom kruhu. Uprostred kruhov z podlahy vychádza zvláštny stroj, ktorý vydáva podivné zvuky a šľahajú z neho elektrické prúdy. Koho zasiahne, ten ihneď umiera. Nikto nechápe, nikto ani len netuší, prečo a z akých dôvodov s nimi niekto hrá túto podivnú, krutú hru. Systém je pritom jednoduchý. Vyžaduje “iba” to, aby si prítomní vybrali spomedzi seba jedného, koho stroj zabije.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 2. 11. 2015, 15:29 | Prehrané: 85x
Potom, čo sa Eveleigh stane priamou účastníčkou ťažkej autonehody, pri ktorom zomrie malé dieťa, nadobúda jen manžel David presvedčenie, že v jej počiatočnom stave tehotenstva bude najlepším riešením zmena prostredia. Z mnohých možnosti, ktoré sa manželom naskytli, padá voľba na krásny dom uprostred viníc. Keď už sa zdá, že Eveleigh opätovne nadobúda stratenú sebadôveru, dochádza v jej živote k ďalšej traumatizujúcej skúsenosti. Počas noci i dňa ju začínajú prenasledovať rôzne hrôzostrašné vidiny, kvôli ktorým stráca prehľad o tom, čo je realita a čo sen. Ako tu už ale býva zvykom, všetko má svoje príčiny.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 30. 10. 2015, 15:26 | Prehrané: 118x
Dvacet let poté, kdy během středoškolského divadelního představení zemřel při nehodě představitel hlavní role, se studenti téže maloměstské školy rozhodnou v pomýlené snaze uctít výročí dávné tragédie znovu uvést stejnou inscenaci – ale nakonec zjistí, že některé věci je lepší nekřísit.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 30. 10. 2015, 15:24 | Prehrané: 59x
Súbor hororových príbehov viažúcich sa k tematike Halloweenu. 1. Sweet Tooth – Malý chlapec chce zjesť všetky sladkosti, ktoré dostal na Halloween. Jeho opatrovateľka so svojím priateľom si vymyslia strašidelnú historku o chlapcovi, ktorý natoľko túžil po sladkostiach, že neváhal zabiť vlastných rodičov. Povedia mu, že tento chlapec na Halloween opäť a opäť pátra po svojich sladkostiach. Chlapca táto historka vystraší a zoberie si z nej poučenie. Nie však o tom, že nemá jesť sladkosti, ale o tom, že chce získať čo najviac sladkostí, aj keby mal ísť cez mŕtvoly.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 26. 10. 2015, 15:15 | Prehrané: 142x
Mladá žena zazrie na Halloween tajomnú postavu pred svojím domom. Nerobí jej to žiadne starosti, veď je predsa Halloween. O malú chvíľu však pred svojimi dverami nájde videokazetu, ktorú si ihneď pustí. Páska obsahuje nasledovné príbehy: 1. Dievča sa na sviatok Halloweenu musí starať o svojho mladšieho brata, tak sa rozhodne vyrezať s ním tekvicu a upiecť si semienka. Chlapec sa jej spýta, či tú tekvicu rezanie nebolí. Dievča mu samozrejme odpovie, že tekvica nič necíti. Dnes večer sa však súrodenci presvedčia, že plody z našich záhrad môžu okrem úžitku spôsobiť veľké škody. 2. Jack a Kate sú pár z chudobnej štvrti, ktorý si môže dovoliť len tie najzákladnejšie potreby. Keď na ich dvere na sviatok Halloweenu zaklopú štyri deti, Jack ich pošle preč. To ale nemal robiť, pretože tieto deti v nádherných kostýmoch nie sú také nevinné, ako navonok vyzerajú. 3. Otec so synom prinášajú každoročnú obetu monštru, ktoré sa nachádza v blízkom lese, a to ich na oplátku nechá nažive. Otec však zabudol na najdôležitejšiu súčasť obety – mäso. Vtom ho ale napadne, že aj ľudské telo sa skladá z mäsa a kostí… 4. Žena prichádza do bytu svojej kamarátky, s ktorou sa mala v daný deň stretnúť, ale nájde ju v kaluži krvi. Okamžite sa skryje, pretože vrah je stále v dome. Našťastie si ju vrah nevšimne a ona sa dostane v poriadku domov. Tento traumatický zážitok ju však trvalo poznačí a ona napriek svojej vôli ublíži nevinným ľuďom. 5. Partia troch kamarátov narazí na atrakciu, v ktorej môžu ublížiť človeku-masochistovi. Atrakcia sa im zapáči, o to viac, keď zistia, že ľudskou obeťou je otec jedného z nich, ktorého jeho syn z celej duše nenávidí. 6. Matka, ktorej manžel-vojak zahynul, sa musí sama starať o svojho syna. Má to veľmi ťažké, pretože jej syn nezdedil po otcovi ani trochu odvahy, a tak sa bojí spať sám vo svojej izbe. Neustále sa vyhovára na monštrum, ktoré ho v noci straší. Matka sa rozhodne pomôcť mu prekonať jeho strach, a tak s pomocou hry monštrum zabijú. Po malej chvíli sa však presvedčí, že monštrum je skutočné a stále nažive. 7. Starší pán má každoročne na sviatok Halloweenu najkrajšiu výzdobu z celej ulice. Všetky jeho dekorácie vyzerajú ako živé, a tak sa každý okoloidúci zastaví pri jeho dome a obdivuje túto krásnu výzdobu. Nikto z nich však netuší, že pán svoje živé dekorácie väzní celý rok a zabije ich len krátko pred začiatkom Halloweenu… 8. Alexia zomrela vo veľmi mladom veku a v tento deň je výročie jej úmrtia. Jej bývalý priateľ na ňu stále nedokáže prestať myslieť a jeho stav sa ešte zhoršuje, keď si musí čítať dojímavé odkazy na jej facebookovej nástenke. Aby na ňu prestal myslieť, klikne na tlačidlo odobrať z priateľov. To ale nemal robiť, pretože Alexiin duch je stále prítomný vo svete živých.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 26. 10. 2015, 15:09 | Prehrané: 129x
Tentokrát sa partička vyberie do nacistického podzemného bunkru, v ktorom prebiehali experimenty, aby následne zistili, že nie sú sami a nie je možné sa odtiaľ dostať.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 23. 10. 2015, 11:01 | Prehrané: 146x
Mladá dívka jménem Max jde se svými kamarády do kina na hororovou klasiku 80. let. Připomíná si tak každoročně výročí smrti své matky, která zde hraje jednu z hlavních postav. Při požáru, který v kině vypukne, se všichni záhadně přenesou přímo do filmu, tedy k jezernímu kempu, kde má řezničina vypuknout. Nejprve si užívají pocit toho být ve filmu, potkávat postavy, které ještě nedávno znali jen z plátna a smát se všemu tomu klišé, které dnes tento horor připomíná. Zanedlouho však zjistí, že legrace musí stranou, protože tady jde skutečně o život. Spojením sil všech přátel i zdejších postav včetně Maxiny matky musí zabijáka porazit a dostat se z filmu pryč.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 19. 10. 2015, 14:29 | Prehrané: 143x
V pokračovaní The Haunting of Molly Hartley (2008) sa Molly (Sarah Lind) prebudí ráno po oslave svojich 24. narodenín a už o malú chvíľu jej na dvere klope polícia. Tá pri prehliadke jej domu nájde dve mŕtve telá. Molly si ale z predchádzajúcej noci nič nepamätá. Je prevezená do nápravnovýchovného zariadenia, ktorého pacienti a personál začnú hneď po príchode cítiť, že spolu s Molly prišlo niečo veľmi temné. V rovnakom čase sa v zariadení nachádza bývalý exorcista John Barrow (Devon Sawa), ktorý na tomto mieste skončil potom, čo pokazil proces vyháňania a zapríčinil smrť dvoch ľudí. Doktorka Laurie Hawthorne (Gina Holden), ktorá Molly vyšetruje, zisťuje, že je posadnutá Diablom, a tak jej nezostáva nič iné, ako požiadať otca Johna o exorcizmus. Ten sa tak opäť postaví pred tvár Diabla, ale tentoraz už vie, že sa nesmie nechať oklamať.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 17. 10. 2015, 13:37 | Prehrané: 151x
Film rozpráva strašidelný príbeh 27-ročnej Angely Holmes (Olivia Dudley), ktorá okolo seba nečakane začne šíriť skazu a smrť. Po tom, čo miestny kňaz (Michael Peña) zhodnotí, že Angela je posadnutá diablom, Vatikán zaháji pokus o exorcizmus. Starobylé satanistické sily sú ale silnejšie, než sa predpokladalo. Pokus o vyhnanie diabla farárom Imanim (Djimon Hounsou) a kardinálom Bruunom (Peter Andersson) dopadne katastrofálne a, čo je pre cirkev ešte horšie, z Vatikánu uniknú záznamy o tejto udalosti.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 12. 10. 2015, 15:28 | Prehrané: 190x
Při loňském Štědrém dnu v Bailey Downs dopadli dva mladíci ošklivě ve školním sklepě. Nyní, o rok později, přichází do města nová série hrůz. Když tři přátelé objeví dějiště masakru, zlovolný duch je rozhodnut udržet je zde navěky. Jeden z prvních policistů na místě vražd má nové komplikace, když jeho syn předvádí děsivé a násilné chování. A když místní rodina hledá usmíření s odcizenou tetou, náhle se dostane do teroru Krampuse, démonického anti Santa Clause. Ani sv. Nick není imunní vůči teroru, když bojuje s hordou zombie elfů. Budou to prázdniny, na které nikdo nikdy nezapomene.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 9. 10. 2015, 14:02 | Prehrané: 144x
Legenda hororového žánru Sam Raimi přichází s úplně novým zpracováním klasického příběhu o rodině, jejíž poklidný život se obrátí naruby, když se v jejich domě začnou dít podivné věci. Útoky děsivých bytostí se stále stupňují a rodina musí čelit nejhorší noční můře ve chvíli, kdy zmizí jejich nejmladší dcera.

Komentáre: 0 | Kategória: Horory | 8. 10. 2015, 19:38 | Prehrané: 114x

Články v kategórii Horory

1 2 3 4 5 6 7 8 »

Zdieľať


Mike | ICQ- | RSS | Zpracováno za: 0.388s