Kategorie: animovane-filmy Online filmy a seriály stahuj 
Sledujte online filmy zadarmo

Táto stránka s online filmami je určená pre všetkých, ktorí si radi občas pozrú dobrý online film. Nájdete tu široký výber online filmov od najnovších až po klasiku prehľadne rozdelených do kategórií. Ku každému online filmu je priradený popis a plagát kvôli väčšej prehľadnosti.
Ponúkam reklamný priestor na tejto stránke rôzneho umiestenia a veľkostí. Ak máte záujem, viac na www.blb.sk/reklama
Návody na prehrávanie videí TU

Vítejte ve světě, kde nic není nemožné. Neobyčejná animovaná pohádka se odehrává v malém městečku u moře, kde syn námořníka, pětiletý Sosuke, žije poklidný život v domě na útesu ses vou matkou Lisou. Jednoho osudného dne objeví Sosuke na pláži krásnou zlatou rybku jménem Ponyo uvězněnou v láhvi. Jak se však ukáže, Ponyo není obyčejná zlatá rybka, ale dcera mocného podmořského čaroděje. Ponyo využije kouzel jejího otce a promění se v mladou dívku, aby mohla být se Sosukem. Mořské hladiny se začnou vinou kouzel nebezpečně zvyšovat a Ponyin otec vyšle mocné mořské vlny, aby našly jeho dceru. Ponyo a Sosuke musí podniknout velké dobrodružství, aby zachránili svět a splnili Ponyin sen stát se skutečným člověkem.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 7. 4. 2015, 12:41 | Prehrané: 53x
Špunt, najmladší zo siedmich trpaslíkov nešťastnou náhodou pichol princeznú Ruženku do prsta ako hodiny na oslave jej 18. narodenín odbili polnoc. Tak naplnil kliatbu zlé čarodejnice Dellamorty. Touto drobností totiž poslal celé kráľovstvo do stáročia trvajúceho spánku. On aj jeho šesť kamarátov musí stoj čo stoj chybu napraviť. Ale ako? Predsa bozkom z pravej lásky! Trpaslíci vedia, že Ruženka miluje Jacka. On jediný ju môže prebudiť zo zakliatia. Lenže Jack je momentálne v pazúroch desivého draka páliace. Ten, ako všetci vedia, sídli v pevnosti mocnej Dellamorty. Našich sedem statočných naberie odvahu a neohrozene sa vydávajú Jacka oslobodiť. A ako v každej správnej rozprávke, na malé hrdinov čaká veľa nástrah a dobrodružstiev.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 29. 3. 2015, 20:18 | Prehrané: 172x
Cililing a tvor Netvor je ďalším zo strhujúcich dobrodružstiev Zvonilky a jej vílích kamarátok. Veselá a talentovaná víla Chovateľka Fauna verí, že nemožno súdiť ružu podľa tŕnie a že každý živý tvor je v jadre dobrý. A tak sa spriatelí so záhadným tvorom, ktorý je podľa prastarých legiend známy ako tvor Netvor. Kým Cililing a jej vílie kamarátky nevedia, čo si majú o záhadnom zvierati myslieť, strážcovia Hviezdne roklinky, vílie Skauti, sa rozhodnú magického tvora uloviť skôr, než privolá na ich spoločný domov skazu. Fauna musí vypočuť svoje srdce a zariskovať, aby s pomocou svojich vílích kamarátok záhadného tvora Netvor zachránila.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 8. 3. 2015, 18:56 | Prehrané: 187x
Všetko sa začalo pred mnohými, mnohými Rokoch. Vtedy was svet Veľmi Nebezpečný, vládli v ŇOM Kruté Ľudia čierna mágia. Ale Medzi nimi boli aj ľudia šľachetní dobrí. Film rozpráva príbeh o Ježišovi z Nazaretu ao Troch kráľoch Melicharovi, Baltazar Kašparovi, ktorí mu vo svojej skromnosti pri jeho narodení odovzdali svoje dary. Melichar zlato, ktoré bolo pre Toho, Kto preukáže svoju odvahu, Baltazar myrhu pre Toho, Kto Jedna srdcom, Kašpar Kadidlo Ako odmenu za skromnosť.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 20. 2. 2015, 16:38 | Prehrané: 182x
Jedným šľahnutím meča vyradí nepriateľov z hry, akonáhle nabrúsené ostrie zasviští vzduchom, všetci vedia, s kým majú tú česť. Zorro - hrdina, ktorý nikdy nespí! Skutočné meno tajomného muža znie Don Diego de La Vega, k jeho odhaleniu však nie je ešte tá správna chvíľa. Medzitým musí potrestať zlo a pomstiť všetky utláčané. Veselý sirota Bernard čoskoro zistí, že statočný mladík pod maskou nie je nikto iný ako samotný Zorro. Spolu ss Figari, jeho psíkom a Zorrovým noblesnom koňom Viento mu pomáhajú pri jeho statočných výpravách.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 19. 2. 2015, 14:48 | Prehrané: 112x
Olentzero je postava, ktorá v Baskicku prináša vianočné darčeky. Olentzero má plné ruky práce s poslednými prípravami. Dostal všetky listy od detí z údolia a pomocou čarovného polienka pozoruje, či sú hodné. V tej dobe prichádza do dediny podvodný obchodník, ktorý tvrdí, že bude rúbať lesy a stavať lyžiarske stredisko. Zmocní sa tiež Olentzerova magického polienka a darčeky pre deti sú v ohrození. Mladý baník Anjem musia dať s pomocou detí z dediny všetko do poriadku.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 19. 2. 2015, 14:47 | Prehrané: 175x
Počítačovo animovaný snímok zo sveta Star Wars odohrávajúcich sa za Vojny Klonov (medzi Epizódou II a III). V príbehu sa objaví všetci hlavní hrdinovia z predošlých filmov a pomaly sa začnú objavovať ďalšie v pripravovanom seriáli, ktorý bude nadväzovať na film. Pred filmom už vnikol seriál Clone Wars, ktorý bol však kreslený, takže nový film + seriál je skôr remake a bude iba ďalej rozvíjať svet Star Wars za Klonových vojen ..

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 19. 2. 2015, 14:46 | Prehrané: 227x
Timo je malý chlapec, ktorý pri výbuchu Vezuvu prišiel o rodičov. Našťastie sa Tima ujal bývalý gladiátor Chirome, ktorý videl smrť jeho matky. Chirome si prial syna, ktorý by po ňom zdedil jeho slávnu gladiátorskú školu, a preto prijme Tima takpovediac za vlastného. Bohužiaľ, Timo vykazuje záujem trénovať na gladiátora len do odchodu Chiromeho dcéry Lucille do Grécka. Odvtedy uplynulo niekoľko rokov, az Tima vyrástol neschopný, apatický mladý muž, ktorý svojmu pestúnovi robí len starosti. Všetko sa však zmení v okamihu, keď sa do Ríma vrátia Lucilla, krajšia ako kedykoľvek predtým - a proti svojej vôli zasnúbená s najlepším gladiátorom Ríma. A na Tima čaká náročná úloha, zmeniť sa a pred zrakmi všetkých ľudí v Koloseu dokázať nielen sebe, ale aj Lucille a jej otcovi, že práve on je ten najlepší gladiátor.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 9. 2. 2015, 17:51 | Prehrané: 170x
Títo traja vie narobiť nejednu neplechu a ani dnes nezostanú pozadu. Spoločne s nimi zažijeme dobrodružstvo staré 65 miliónov rokov. Splňte si svoj sen! Pripútajte sa, stroj času vyráža na cestu! Ernie, Max a Julia sa ocitajú v hniezde toho najhoršieho z najhorších. T-rexa! Na ich prekvapenie sa nestanú potravou, ale sú braní ako mláďatá a tak začína ich dobrodružstvo! Budú čeliť prehistorickým monsters a nebezpečenstvo na každom kroku aby si zabezpečili návrat späť do svojej doby. Našťastie nebudú sami, pretože stretnú spústy zaujímavých stvorenia as nimi nie je o zábavu núdzu. Podarí sa Erniemu, Maxovi a Júliu bezpečne vrátiť domov? To zistíte, ale teraz ...

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 9. 2. 2015, 17:47 | Prehrané: 105x
Tad, rojko pracujúci na stavbe, je vďaka zámene za slávneho archeológa poslaný na expedíciu do Peru. S pomocou Jeffa - svojho verného psa, neohrozenej archeologičky, nemého papagája a podvodníčka, sa pokúsi zachrániť bájne Stratené mesto Inkov pred zlou skupinou lovcov pokladov.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 5. 2. 2015, 13:30 | Prehrané: 203x
Kozí príbeh so syrom Voľne nadväzuje na predchádzajúci diel. Daj filmu sa prenesie ZO stredovekej Prahy robiť rozprávkového syrového Kráľovstvo je Krome starých známych postáv o sebe môžu diváci tešiť na Radu rozprávkových Bytosti a Nové hlavné hrdinu - deti Kuby a Maci - Honzíka Zuzanku, ktorí Spolu s Kozou prechádzajú celým príbehom. Celkové ladenie filmu je viac rodinné Rozprávkové, než v predchádzajúcom Diele.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 3. 2. 2015, 16:58 | Prehrané: 89x
Cililing: Tajomstvo krídel je fantastickým príbehom, v ktorom sa Cililing vydáva naprieč fajn hranicou zo svojho domova do tajomných Zimných lesov, kde sa stretáva s celou radou nových zimných víl a odhaľuje čarovné tajomstvo - Cililing má totiž sestru, rovnako veselú a hravú Modrovločku. Tá sa s ňou na oplátku vydáva na návštevu do Zvonilčina domova. Keď sa o ich púti dozvie kráľovná Clarion a kráľ Milori, vládcovia Zimných lesov, varujú obe pred tým, že už nikdy nesmú fajn hranicu prekročiť, a vysvetľujú im obeť, ktorú sami museli za podobný priestupok podstúpiť. Cililing a Modrovločka ale nemôžu ovplyvniť prírodu. Keď stroj na výrobu snehu, ktorý Modrovločka pri svojom putovaní po Zvonilčině domove používa, začne ohrozovať strom, ktorý je zdrojom čarovného prášku víl, sú obe sestry nútené zjednotiť letné a zimné víly a všetko napraviť skôr, než bude neskoro.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 2. 2. 2015, 15:15 | Prehrané: 116x
V Sýrečkově neradno vychádzať po zotmení. Z podzemných nôr vyliezajú zvláštni tvorovia Takzvaní Škatuláci, ktorí kradnú všetko, čo im príde do rúk. Raz vraj dokonca ukradli malého chlapca! A práve tento ukradnutý chlapec vám v dobrodružnom a zábavnom rozprávanie prezradí, že to všetko sú len bohapusté lži a kecy v klietke. Tvorcovia filmov Koralína a svet za tajnými dverami a Norman a duchovia zase raz popustili uzdu svojej vizuálnej fantázii a stvorili svet, do ktorého sa rád vydá každý. Každý, s výnimkou pána Chňapala. Tento nečervenie chlap s alergiou na syr má sa Škatuláky nevybavené účty, a preto im ani na chvíľu nedá pokoj. Keď ich práve nelovia, tak je aspon ohovára. Títo krabicoidných tvorovia, nosiaci miesto oblečenie krabice od všetkého možného, sú ale veľmi plachí, a keby nepotrebovali kovové súčiastky pre svoje vymoženosti, nikdy by svoje podzemné kráľovstvo neopúšťali. Ľudí sa bojí a drží sa od nich čo najďalej. Jedinou výnimkou je chlapec menom Vajcia. Toho však za človeka nepovažujú, pretože ho ako mimino našli s krabicou narazenou na hrudníku, takže to logicky musel byť taky Škatulák. Pretože korene sa zaprieť nedajú, podniká Vajcia viac a viac dobrodružných výprav do sveta ľudí. Na jednej sa zoznámi s diabolským plánom pána Chňapala, ktorému predstavitelia Sýrečkova za pochytané všetkých Škatuláků prisľúbili biely klobúk ako symbol najvyššej prestíže. Škatuláci potrebujú pomoc. A tá príde z úplne nečakané strany. Len aby nebolo neskoro.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 28. 1. 2015, 14:50 | Prehrané: 160x
Veľká šestka je emóciami nabité komediálny dobrodružstvo o malom geniálnym konštruktérovi robotov menom Hiro Hamada, ktorý sa naučí využívať svoj talent. Pomôže mu v tom jeho nemenej nadaný brat Tadashi a ich kamaráti: dievča Go Go Tamago, vyhľadávajúci adrenalínové zážitky, čistotou posadnutý Wasabi No-Ginger, pôvabná chemička Honey Lemon a ich fanda Fred. Keď sa partia kvôli katastrofálne súhre náhod ocitne uprostred nebezpečnej hry, ktorú ktosi rozohral v uliciach San Fransokya, Hiro sa obráti na svojho najbližšieho kamaráta - robota menom Baymax - a pretvorí svoju partiu priateľov na high-tech hrdinu odhodlané vyriešiť vzniknutú záhadu.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 26. 1. 2015, 15:58 | Prehrané: 467x
Díky jistému kouzelnickému triku mohou naši hrdinové odcestovat do zvláštního univerza, aby získali zpět korunu uloupenou z Křišťálového vrchu. Po cestě s překvapením zjišťují, že nabyli lidskou podobu.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 18. 1. 2015, 16:28 | Prehrané: 2515x
Kapitán Harlock je rebel a již století brázdí vesmírem! Jak to že žije tak dlouho? A proč je rebel – jen proto, že se nemá rád se Spojeneckými silami? Navíc teď čelí spolu se svou chrabrou posádkou těm, kteří si chtějí nechat Zemi jen pro sebe… Legendární kapitán Harlock je zpět!

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 14. 1. 2015, 17:07 | Prehrané: 206x
Už od stvorenia sveta sú kocúr Oggy a šváby Joey, Marky a Deedee skríženiu do večnej bitky. Ich boj je tak hustý, že nejaká šarvátka medzi dobrom a zlom je proti tomu úplné prd.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 13. 1. 2015, 17:46 | Prehrané: 131x
Co když se klíčová pasáž našich dějin odehrála úplně jinak, než se nám snaží namluvit učebnice dějepisu? Co když se Mistr Jan Hus v Kostnici ani neohřál, natož aby shořel? Co když měl Jan Žižka víc než jen jedno zdravé oko? Animovaná komedie režiséra Pavla Koutského hravě boří mýty o husitské éře, když na piedestal historie místo kazatele a vojevůdce staví dva neskutečné poplety, kteří se proti své vůli stali hrdiny své doby. Jen to nikdo neví. Mlhoš je nemajetný šlechtic a Záboj chudý odjakživa. V jedné pražské hospodě je svedla dohromady náhoda a snaha aspoň na chvíli utéct před vlastními problémy (převážně s ženskými). Jako ideální pěšáky pro svou rafinovanou šachovou partii si je vybere Čeněk z Vartemberka, nejvyšší český purkrabí, který zručně lavíruje mezi panovníky Václavem IV. a Zikmundem (ač bratři, z hloubi duše se nenávidí), aby z toho měl on sám co největší prospěch. Když najme Mlhoše a Záboje, aby zavezli kacířského kazatele Jana Husa na kostnický koncil, netuší, že tím nastartuje lavinu, která nakonec možná smete i jeho. Mlhoš a Záboj totiž nejsou schopní splnit ani ten nejmenší úkol, což kompenzují typicky českou vychytralostí a uměním ztřeštěné improvizace, které zásadní měrou ovlivní průběh a výsledek husitských válek. Hus, Žižka a vlastně i celé dějiny se mají na co těšit.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 13. 1. 2015, 17:40 | Prehrané: 100x
Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 9. 1. 2015, 15:51 | Prehrané: 419x
Slyšeli jste už o planetě Baab? A věděli jste, že tam žijí zábavní modří ufoni, kteří mají dokonce svého národního hrdinu? Je to astronaut Scorch Supernova, expert na nebezpečné záchranné mise, u kterých mu nenápadně pomáhá jeho super inteligentní bratr Gary. Když na vesmírné stanici zachytí volání SOS z obávané planety Země, Scorch neváhá ani minutu a vydá se vstříc neznámému světu do hlubin vesmíru. Gary se ho snaží varovat, ale marně. Scorch se chytí do pasti a skončí v rukou lidí, kteří s ním nemají dobré úmysly. Garymu nezbývá nic jiného, než vymyslet dokonalý plán útěku z planety Země, aby zachránil Scorche a všechny své mimozemské přátele.

Komentáre: 0 | Kategórie: Animované filmy | 9. 1. 2015, 15:43 | Prehrané: 169x

Filmy-Serialy v kategórii Animované filmy

1 2 3 4 5 6 7 8 »

Zdieľať


Filmy a serialy zdarma online, žiadny zo zobrazovaných filmov, seriálov sa nenachádza na tomto serveri. Stránka optimalizovaná na Mozillu Firefox.
Mike | ICQ- | Spracované za: 0.165s